Lampen in plaats van kaarsen

Een juiste verlichting zorgt voor een betere kijk in de wereld. Als ik even om mij heen kijk en begin met tellen dan zie ik al snel 7 lampen in mijn kleine huis op de begane vloer. De verlichting buiten is dan niet mee geteld. Toch merk ik dat deze lampen niet echt warm aanvoelen. Zo zijn de plafondlampen in de keuken, woonkamer en eetkamer behoorlijk schijnend en fel. Dat is is ook mijn bedoeling geweest, immers wil ik met koken kunnen zien wat ik kook en als ik ‘s avonds een puzzel maak wil ik zien wat ik puzzel. Maar het is een stuk minder prettig voor een heerlijke film avond of een gezellige avond met vrienden. Laat staan een romantische avond…

Geen kaarsjes maar lampen

Daarom heb ik een kleine lamp op een kastje staan en maak ik ‘s avonds verschillende kaarsjes aan in de woonkamer. En nu komt het, al die kaarsjes die elke avond branden kosten bij elkaar toch een hoop geld. Zelfs als je ze heel goedkoop weet in te slaan. Ook over de gezondheid zijn er verschillende theorieën die rondgaan. Zo zouden mensen die kaarsjes branden 10 tot 20% meer blootgesteld worden aan roet en stikstofoxiden. Je zou het kunnen vergelijken met “meeroken”. Echter is er nog geen bewijs gevonden voor de effecten op langere termijn. Persoonlijk vind ik dit echter toch wel schokkend. Tijd dus om die kaarsjes te vervangen voor led-lampjes.

Sfeerverlichting

Op de website tref ik een gigantische collectie aan sfeerverlichting aan. Van kleine na-maak waxinelichtjes tot en met luxe hanglampen. Veelal anders dan ik in menige winkel aantref en dat vind ik leuk! Mijn oog blijft vooral een tijdje hangen bij de kerstafdeling. Wat een prachtige dingen zijn er allemaal te vinden zeg. Alleen is veelal van deze verlichting echt voor de kerstperiode bedoeld en dit keer zoek ik iets wat het gehele jaar door gebruikt kan worden.
Dan stuit ik op de volgende 3 items:
– Konstsmide lichtset zilver op batterijen
– Led lichtsnoer 80 bolletjes warmwit kerstverlichting
– Led lichtsnoer gekleurde lampions feestverlichting
Ofschoon bij de bolletjes verlichting duidelijk kerst aangegeven staat, zie ik ook al hele andere plaatjes in mijn hoofd. Dus zo echt 100% kerst zijn ze niet (zie foto met de taart). Dus deze 3 lampjes gaan het hem worden. Op Instagram kun je binnenkort meer foto’s zien van de lampjes

Lees ook:

Miranda
Miranda

Ik ben de eigenaar van Thuisleven, getrouwd met Tom en samen hebben we vijf prachtige kinderen: Daan, Vera, Tim, Iris en Evi. Aangezien Tom meer dan een full-time job heeft, hebben wij er bewust voor gekozen dat ik thuis ben voor de kinderen. Thuis focus ik mij op allerlei zaken: financiën, koken, tuin en moestuin, schoonmaken, boodschappen maar ook speel en leer ik veel met de kinderen. Met de kennis als thuisblijf moeder hoop ik anderen te inspireren.

Artikelen: 2728

44 reacties

  1. Dat zou echt wáánzinnig goed uitkomen, want mijn raamverlichting voor de kerst is al super oud en niet zo mooi meer. Ik zou dus super blij zijn wanneer ik nieuwe zou winnen. Heel graag zou ik kans maken oKonstsmide 2853-000 raamfiguur arreslee kerstverlichting binnen én omdat het kan met dit budget ook op Konstsmide 2851-000 raamfiguur sneeuwpop 20 kerstverlichting binnen. Geweldige figuren! Ik ga duimen!

  2. na een verfbeurt (door lekkage) en nieuwe gordijnen hebben we nu een nieuw plan… “andere lampen”. Maar da’s nog niet zo makkelijk! Ik heb al heel wat sites bekeken… (van wehkamp tot flinders… van kwantum tot fonq…) maar ik kon niks vinden. Maar deze: https://www.lampenonline.com/aanbieding-94325-eglo-lantada-tafellamp-noten-taupe vind ik LEUK!!! Ik zou dolgraag een bijpassende serie uitzoeken bij lampenonline en daar dan 25 euro van het totaalbedrag willen aftrekken. Wat een mooie lampen!!

  3. Wauw wat weer een geweldige actie ik zou gaan voor een paar mooie schemerlampen en een mooie hanglamp die van ons zijn wél een keer aan vervanging toe

    Fijne dag liefs Jolanda

  4. Wat een leuke actie!
    Voor mijn kleindochter, een echte Frozen fan, ga ik voor het Disney Frozen actiepakket 717690816 en 717673616
    Daar is ze vast héél blij mee.
    Ik volg op bloglovin en waag een kansje.

  5. Ik doe graag mee want mijn zoontje wil graag nog een nachtlamp het liefst eentje van Cars. En laten ze die hier nou hebben! Deze mag het dan worden: 717693216 Philips Disney Cars nachtlampje en memory spel.

  6. Ik zou twee magnetische ledlampen en ledkaarsen kopen van de 25 euro. Lijken me echt handig. De magnetische ledkampen komen dan in de schuur en bij de voordeur, daar is geen electriciteit en dus ook geen licht nu. Niet handig als je je sleutel in het slot wilt doen of je fiets wilt pakken

  7. Wat een keuze. Mijn voorkeur gaat uit naar deze: 49481 Eglo Newtown Vintage tafellamp zwart Een supermooie eyecatcher voor op het dressoir.

  8. Een plafondlamp! Er hangt nu helemaal niks omdat wij nog geen keuze hebben kunnen maken, maar hier is de keuze reuze. Heel graag want er hangt nu alleen een draad met een kroonsteentje, zo ongezellig en lelijk

  9. Zo leuk en ik heb net in de webshop een prachtige tuinlamp gezien want hier is 1 erg hard nodig…..
    Dus doe ik heel graag mee met deze fijne actie 😉
    De prachtige
    Philips Creek 153883016 zwart met sensor myGarden wandlamp past hier perfect en nu het erg vroeg donker buiten is komt dit erg goed van pas.
    Ik volg jullie op al jullie soc.med.k……
    Ook like, share en plaats ik reacties op jullie soc.med.k…..

    Twitter: @chucky1012

    Instagram: @chucky1012

    Fb.: Ike Hassankhan

    Pinterest: Homemadepicturemania Sao Nonac

    Een heel fijn weekend…..

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *