Waarom een bungalow?
Nu woonden we voorheen gelijkvloers en was het echt een beleving omĀ een bungalow met twee verdiepingen te betrekken. “Ze hebben hier een trap!” Daarbij komt dat wij gedurende het jaar hard werken en onszelf tijdens de vakantie graag willen verwennen. Een bungalow is van alle gemakken voorzien en scheelt veel bagage.
De keuze voor een vakantiepark
Er zijn veel vakantieparken in aanbouw en we zien de laatste tijd door de bomen het bos niet meer. Hier komtĀ BungalowSpecialsĀ om de hoek. We vullen eenvoudigweg ons reisgezelschap van 5 personen in. We selecteren een datum van aankomst en vertrek. Meestal ligt onze reisbestemming binnen Nederland, al zal daar wel eens gauw verandering in kunnen komen. En vergeet vooralĀ de voorkeur van een subtropisch zwemparadijs nietĀ aan te vinken. Vervolgens is het genieten van de foto’s van alle geselecteerde vakantieparken van diverse aanbieders en is de keuze snel gemaakt. Mocht je willen dan zijn de opties aan te vinken op prijs van laag naar hoog of andersom.
Ik let daar zeker op aangezien ik vind dat de vakantie voor ons allemaal leuk moet zijn. Maar als de kinderen het naar hun zin hebben hebben wij dat ook vrij snel.