Nieuwe spaaractie ‘Nutrilon Scan & Spaar’. Iedere keer dat je Nutrilon producten koopt en scant met QRS, groeit je saldo. Krijg na vier keer scannen 4 euro terug via Tikkie. Tot 7 euro bij 700 punten.
Specifieke actievoorwaarden Nutrilon Scan & Spaar.
Om deel te nemen moet je ouder zijn dan 18 jaar, in het bezit zijn van een smartphone of tablet, in Nederland wonen en een kindje hebben ouder dan 6 maanden. Een deelnemend product is 100 punten waard. je kan maximaal 15 pakken van de deelnemende producten scannen per maand. De deelnemende producten tot nu toe zijn:
- Nutrilon Pronutra 2 (Opvolgmelk, Forte ) and Prosyneo H.A.)
- Nutrilon Pronutra 3 (Opvolgmelk)
- Nutrilon Pronutra 4 (Dreumesmelk, Vanille variant)
- Nutrilon Pronutra 5 (Peutermelk, Vanille variant)
- Nutrilon Pronutra 6 (Peuterplusmelk)
Let op: Nutrilon volledige zuigelingenvoeding en voeding voor medisch gebruik zijn uitgesloten van deelname. Helaas zijn de kant en klare producten nog niet voorzien van een QR code.
Website.
Via Nutrilon
Mocht je een aanvulling hebben op deze actie dan horen wij dat graag in een reactie onder dit artikel.
Waarom is er in elk pak van de melkvoeding een qr code als er maar zo weinig mee doen met de actie?
Ik vind dit erg verwarrend en slecht geregeld!