Thuisleven.com > Huishouden > Hij is er weer, de Monsterdoos.

Hij is er weer, de Monsterdoos.

Na de eerste aantal positieve edities is hij er ook nu weer. Elke keer weer is de doos boordevol met allerlei leuke en heerlijke producten voor een laag bedrag te verkrijgen. Over de verzendkosten hoef je je overigens geen zorgen te maken deze zit namelijk bij de prijs inbegrepen. Deze keer is de doos overigens voor €12,95 hier te bestellen. En om je niet het geld uit te laten geven voor iets wat niet nodig is unbox ik hem voor je met mijn eerlijke mening. Lees je gezellig mee?

Edit: De Monsterdoos is tegenwoordig verkrijgbaar onder de naam: Monsterbox. Op Thuisleven hebben we al vaker aandacht gespendeerd aan de unboxing van Monsterdozen en Monsterboxen.

de inhoud:

De foto hiernaast laat zien wat Monsterdoos je belooft qua inhoud. Op de foto helemaal bovenaan zie je wat wij daadwerkelijk hebben ontvangen. Maar hieronder ook nog even een lijstje (met mijn mening).

  • 7up Mojito.
  • Lassie snelkokende groene linzen.
  • Jammie woksaus.
  • Remia franse dressing.
  • Unox Good Pasta.
  • Haust dip toast.
  • Sportlife Fill’d.
  • Rice Dream choco.
  • Quaker Cruesli 4 nuts.
  • Hero B’Tween hazelnoot.
  • Dr. Fris mints.
  • VSM Derma wondgel.
  • Lipton Ice Green Tea.
  • Wicky 0% suiker.
  • Sourcy water appel.
  • Heineken 0,0%.
  • 8-pak koetjesreep.
  • Go-Tan chilisaus sweet.
  • Radler Fris 0,0%.
  • Snack a jacks Sweet Chili.
  • Mentos Say Hello.
  • Winkelwagenmuntje.
  • Garnier masker.
  • Bofinos koekjes.

Al met al ben ik weer heel erg tevreden over de inhoud van de doos. Ofschoon ik vind dat er wel eens wat producten in mogen zitten die niet zo populair of bekend zijn (en die zie je er deze keer ook tussen zitten) is het toch een doos waar je veel mee kunt. Ik kijk dan ook weer uit naar de volgende doos.

Lees ook:

Bestel jij wel eens de Monsterdoos?

Miranda

Miranda is de eigenaar van Thuisleven, getrouwd met Tom en samen hebben ze vijf prachtige kinderen: Daan, Vera, Tim, Iris en Evi. Ze is een enthousiaste (amateur)kok en bakker, waarvan enkele ingrediënten uit haar onderhoudsvriendelijke moestuin komen. Ze geniet ervan om tijd door te brengen met haar gezin, of het nu is door samen naar films en series te kijken, spelletjes te spelen of samen op avontuur te gaan. Italië heeft een bijzondere betekenis voor Miranda en Tom, omdat ze daar verloofd én getrouwd zijn. Het is geen verrassing dat Miranda niet alleen haar thuisleven koestert, maar ook anderen inspireert op de toepasselijke blog: Thuisleven.com.

Dagelijkse inkopenDagelijkse inkopen

1 reactie

Geverifieerd door ExactMetrics