Een Leren armband met ringen van KAYA Sieraden

Leren armband met ringen
Samen zijn we één met KAYA sieraden

Ons gezin is een samengesteld gezin. Ik heb 3 kinderen uit een vorige relatie, ze zijn nu 18, 15 en 13 jaar oud. Ruim 7 jaar geleden kreeg ik een relatie met mijn vrouw en afgelopen januari is onze zoon Jaxx geboren. Toen ik de kans kreeg om, voor deze review, wat moois uit te zoeken bij KAYA sieraden wist ik al snel wat ik graag zou willen hebben. Het moest een stoere armband worden met de namen van onze 4 kinderen.

Leren armband met ringen

Op de website van KAYA sieraden viel mijn oog meteen op deze armband van gevlochten leer. De armband met ringen is een  armband voor heren, maar ik vind deze echt niet alleen voor mannen, hij kan ook prima voor een vrouw of kind. Hij is gemaakt van zwart rundleer en is ook verkrijgbaar in het bruin rundleer. Om de armband gaan dan de ringen, zoveel als je zelf wilt. Op een ring kun je 10 tekens kwijt. Dit kunnen letters of symbolen zijn. De tekens worden in de ringen gelaserd. De sluiting is erg stevig en zit goed vast. De sluiting is magnetisch, daarnaast draai je deze ook nog eens vast in elkaar.

Het bestelproces

Bestellen van dit perfecte cadeau voor vader of moeder ging ook erg gemakkelijk. Voordat ik kon bestellen moest ik eerst mijn pols opmeten zodat ik de juiste maat kon bestellen. De leren armband is te verkrijgen in 6 maten, tussen de 14cm en 24cm, voor kinderen en volwassenen. Ik heb dus mijn pols opgemeten, die was 15,5 cm. Ik blijk dezelfde maat pols te hebben als kinderen tussen de 10 en 12 jaar hahaha, maar dat terzijde. Voor de juist maat armband moet je er 2,5 cm bij op tellen. Dan zoek je in de tabel de juiste maat op, heel simpel dus. Na het kiezen van de maat, kies je het aantal ringen dat je wenst. Vervolgens geef je aan wat je op de ringen wilt hebben. Voor mij waren dat de namen van mijn vier kinderen, allen met een hartje voor en achter hun naam.

De volgende dag al in huis

Namen op ringen, aemba d
Mooi gepersonaliseerd cadeau

Echt niet te geloven, ik had dit stukje handwerk zelfs de volgende dag al in mijn brievenbus (je kunt overigens ook voor pakketpost kiezen). De gepersonaliseerde armband zat in een mooi doosje. Er zat een klein kaartje bij, waarop je een persoonlijke boodschap kunt schrijven, als je de armband cadeau wilt geven en een kaartje waarop een kortingscode staat voor en volgende bestelling. Ook zat er een zilverpoetsdoekje bij, zodat je de sluiting en de ringen mooi kunt houden.

Deze armband kun je bestellen bij KayaSieraden.nl

Wil je twinnen met je kind of zoek je een mooi cadeau dan heeft KAYA sieraden ook prachtige kettingen, die je helemaal kunt personaliseren. Zoals deze ketting met letter.

Heb jij al eens een gepersonaliseerd cadeau kado gegeven?

Patricia
Patricia
Artikelen: 35

33 reacties

  1. Dit zou een leuk cadeau zijn voor mijn zus. Die wordt volgende maand 65 jaar . In deze Corona tijd is dat erg jammer , want je kunt niet al je familie en vrienden uitnodigen. Zou een leuke opkikker zijn .

  2. Ik heb al eens een persoonlijk kadootje gegeven; dit viel goed in de smaak! Met deze cadeaubon zou ik iets moois voor mijn mama kiezen; een mooi persoonlijk sieraad met de initialen en iets dat staat voor kracht. Hopelijk sterkt haar dit tijdens de operatie die haar te wachten staat en de strijd erna.

  3. Ja, ik heb wel vaker een gepersonaliseerd kado gegeven, dat maakt het toch net iets meer bijzonder. En wat hebben ze veel mogelijkheden daarin bij Kaya Sieraden! Ik maak graag van de gelegenheid gebruik om mee te mogen doen daar ik graag eens wil twinnen met ons dochtertje.

  4. Een armband met de naam van onze 3 kids is iets dat mijn man heel graag wil hebben! Daarom doe ik ook mee met deze toffe actie. Wat is die armband met ringetjes leuk!

  5. O super leuk. Ben nog op zoek naar leuke armbandjea voor onze kids voor als wij gaan trouwen. Dan krijgen wij de ringen en onze kids een mooie armband als aandenken. Iets met leer. Iets zoals in deze blog.

  6. Hij staat inderdaad super stoer. Ik zou zelf ook graag een stoere armband uitzoeken met een aantal namen erbij. Wie weet zal ik net zo enthousiast zijn als deze eind augustus bij mij op de deurmat valt ❤️

  7. Wat een prachtig stoere armband, zeg! Deze vind ik geschikt voor zowel man als vrouw. Nog niet eerder iets gepersonaliseerds gegeven, maar dit brengt mij op een idee!

  8. Ik heb nog niet zo’n gepersonaliseerd cadeau gegeven, maar wel gekregen! Onwijs tof, daarom zou ik met dit tegoed de mama van mijn kids willen verrassen!

  9. Mijn dochtertjes armband is helaas kapot. Hij werd ook te klein trouwens. Daarom zou een nieuwe met naam wel erg leuk zijn. Zeker nu haar verjaardag er langzaamaan ook weer aan komt.

  10. Ahhh, wat gaaf! En je armband is echt prachtig.
    Ik loot heel graag mee voor het shoptegoed!
    Ga vooral zo door met deze leuke acties, ik ben FAN hoor en blijf jullie zeker!!
    Liefs van Saskia

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *