PAW Patrol Live! “Het Grote Piratenavontuur” komt naar Nederland – win knuffels én kaartjes!

De voorjaarsvakantie van 2026 krijgt een wel héél avontuurlijk tintje. Voor het eerst komt PAW Patrol Live! Het Grote Piratenavontuur naar Nederland. Een groots, muzikaal theaterspektakel vol actie, muziek en interactie – speciaal voor jonge fans van de populaire serie PAW Patrol.

En het mooiste? Wij mogen een fantastische winactie organiseren met knuffels én kaartjes voor een show naar keuze. Lees snel verder.

Een PAWtastisch piratenavontuur

In “Het Grote Piratenavontuur” is burgemeester Goodway druk bezig met de voorbereidingen voor het grote Piratenfeest in Avonturenbaai. Maar wanneer Kapitein Turbot in een mysterieuze grot belandt, moet Ryder met zijn pups in actie komen.

Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky en Zuma redden Kapitein Turbot en ontdekken een geheime piratenschatkaart. Dat betekent: alle pootjes aan dek. Want burgemeester Humdinger wil de schat natuurlijk zelf vinden voor Mistige Vallei.

Het wordt een spannende race vol teamwork, slimme oplossingen en vrolijke momenten. Zelfs Tracker sluit zich aan bij het avontuur. Zoals altijd geldt: geen klus te groot, geen pup te klein.

Interactief theater voor het hele gezin

Wat deze show zo bijzonder maakt, is dat het geen voorstelling is waarbij je alleen stilzit. Het publiek wordt actief betrokken. Kinderen leren piratenkreetjes, dansen mee met de piratenboogie en helpen de pups de schatkaart te volgen. Tijdens de missie lossen ze samen puzzels op en moedigen ze hun helden aan.

Met meer dan 7 miljoen bezoekers wereldwijd is PAW Patrol Live! uitgegroeid tot een internationale theatersensatie in Broadway-stijl. En nu is het eindelijk de beurt aan Nederland.

Speeldata in Nederland – Voorjaarsvakantie 2026

De show reist langs zes steden:

Rotterdam – Nieuwe Luxor Theater (14 & 15 februari 2026)
Amsterdam – RAI Theater (18 & 19 februari 2026)
Maastricht – MECC Theater (21 & 22 februari 2026)
Groningen – Martiniplaza (24 & 25 februari 2026)
Almelo – Theater Hotel (26 & 27 februari 2026)
Den Haag – World Forum (28 februari & 1 maart 2026)

De voorstelling duurt ongeveer 95 minuten inclusief een pauze van 20 minuten. Alle leeftijden zijn welkom. Iedereen die zijn eerste verjaardag heeft gevierd, heeft een ticket nodig. Tickets zijn verkrijgbaar via PAWPatrolLive.nl.

Waarom dit zo’n leuke ervaring is

Voor veel kinderen is dit hun eerste echte theaterervaring. Het live zien van hun favoriete helden – Ryder, Chase, Skye en Marshall – maakt diepe indruk.

Wat wij zo mooi vinden aan PAW Patrol is de positieve boodschap: samenwerken, helpen, verantwoordelijkheid nemen en doorzetten. Dat komt in deze voorstelling extra sterk naar voren. Het is niet alleen een feestje om naar te kijken, maar ook een waardevolle ervaring om samen te beleven.

En eerlijk is eerlijk: ook ouders genieten stiekem mee.

Kleurplaat

Bij deze een gratis te downloaden kleurplaat. Leuk om in te kleuren en tijdens de show te geven.

Win knuffels én kaartjes voor PAW Patrol Live!

Thuisleven mag een geweldige prijs verloten onder onze lezers namelijk: 4 tickets, 1 pluche skye, 1 pluche chase en een bellenblaas voor één winnaar t.w.v. ongeveer 100 euro.

Deelnemen aan de winactie is heel eenvoudig. Laat onder dit artikel én onder twee willekeurige andere artikelen op Thuisleven.com een reactie achter.

Wil je je kansen vergroten? Deel dit bericht op social media en tag ons, zodat we kunnen zien dat je hebt meegedaan via die weg.

Door deel te nemen aan deze winactie ga je akkoord met de Spelregels winacties. De winactie loopt tot en met donderdag 19 februari 2026. De winnaar krijgt in de dagen erna een mail.

Welke pup is bij jullie thuis favoriet – en in welke stad zouden jullie deze show willen bezoeken?

Miranda
Miranda

Ik ben de eigenaar van Thuisleven, getrouwd met Tom en samen hebben we vijf prachtige kinderen: Daan, Vera, Tim, Iris en Evi. Aangezien Tom meer dan een full-time job heeft, hebben wij er bewust voor gekozen dat ik thuis ben voor de kinderen. Thuis focus ik mij op allerlei zaken: financiën, koken, tuin en moestuin, schoonmaken, boodschappen maar ook speel en leer ik veel met de kinderen. Met de kennis als thuisblijf moeder hoop ik anderen te inspireren.

Artikelen: 2670

5 reacties

  1. Wat leukk!!! De kleine van ons is helemaal dol op pawtrol en zou het vast en zeker gaaf vinden om naar de show te kunnen gaan. Voor ons Maastricht MECC het dichtbij zijnde.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *