Heerlijke bakmomenten met 30 receptkaarten – Koek

Koekjes bakken is voor mij altijd een fijne herinnering aan mijn jeugd. Als kind kreeg ik van mijn oma een kookboek met een fantastisch koekjesrecept, dat inmiddels al jaren favoriet is binnen onze familie. Deze heerlijke koekjes bakte ik toen onze oudste kinderen Daan, Vera, Tim en Iris klein waren regelmatig samen met hen. Vormen maken, versieren en natuurlijk lekker smullen – het waren heerlijke middagen vol gezelligheid. Tegenwoordig zijn Vera en Iris de bakheldinnen van de familie en zij laten nu hun kleine zusje Evi gezellig meehelpen.

30 receptkaarten – Koek

Met deze leuke box vol met 30 receptkaarten heb je altijd inspiratie om samen de keuken in te duiken en heerlijke koekjes te bakken. De recepten variëren van supersnelle koekjes zoals speltkoeken met dadel, tot verrassende traktaties zoals ricottakoekjes of snickerdoodles. Dankzij handige iconen zie je meteen welk recept aansluit bij jouw eetwensen zoals glutenvrij, lactosevrij of vegan. De kaarten zijn makkelijk schoon te maken, afneembaar en perfect om mee te nemen naar de winkel als boodschappenlijstje.

Wat vinden wij ervan?

Deze koekjesrecepten zijn ideaal voor gezellige bakdagen met het hele gezin. Vooral de kokosmakronen met citroen en de Ma’amoul-koekjes met walnoten en dadels zijn echte favorieten geworden hier in huis. De kaarten maken het extra gemakkelijk om spontaan te gaan bakken, ook als we niet veel tijd hebben. Daarnaast geven ze inspiratie om steeds weer iets nieuws uit te proberen en daarmee onze eigen familietradities voort te zetten. Voor ons is deze box een geweldige aanvulling op het recept van oma (dat ik trouwens al eerder gedeeld heb op Thuisleven.com).

Informatie

Titel: 30 receptkaarten – Koek
Uitgever: HarperCollins Holland
EAN: 9789023017189

De 8 verschillende receptkaartenbundels.

Lees ook:

Wat is jullie favoriete koekjesrecept om samen te bakken?

Foto: Miranda de Jong
#spon  #affiliatie

Miranda
Miranda

Ik ben de eigenaar van Thuisleven, getrouwd met Tom en samen hebben we vijf prachtige kinderen: Daan, Vera, Tim, Iris en Evi. Aangezien Tom meer dan een full-time job heeft, hebben wij er bewust voor gekozen dat ik thuis ben voor de kinderen. Thuis focus ik mij op allerlei zaken: financiën, koken, tuin en moestuin, schoonmaken, boodschappen maar ook speel en leer ik veel met de kinderen. Met de kennis als thuisblijf moeder hoop ik anderen te inspireren.

Artikelen: 2626

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *