ERWASEENS-wij-zijn-helden-3d
Thuisleven.com > Boeken & Films (baby's, kinderen en tieners) > Gratis corona-tijdschrift van ERWASEENS

Gratis corona-tijdschrift van ERWASEENS

Wij zijn helden is een speciale uitgave van ERWASEENS – hét verhalentijdschrift voor kinderen. De gratis corona-editie is tot stand gekomen in samenwerking met de prestigieuze Queen Mary University of London.

De twee verhalen in Wij zijn helden gaan over afstand houden en aardig zijn voor elkaar in moeilijke tijden, twee onderwerpen die zeer relevant zijn voor de tijd waarin we leven.

ERWASEENS

Rikky Schrever, uitgever van de gratis corona-editie vertelt: ‘Onze kinderen zijn de helden van deze tijd. Van ons allemaal moeten zij het meest opgeven in deze pandemie. Ze mogen opa en oma niet meer knuffelen en zien hun schoolvriendjes niet meer. Kinderen zijn bang voor een onzichtbare vijand, maar kunnen daar niet of nauwelijks met iemand over praten.’
Hoe gaan kinderen om met de uitdagingen die het coronavirus met zich meebrengt? Schrever maakt zich zorgen om het welzijn van kinderen en het sociale isolement waarin zij zich momenteel bevinden. De uitgever van verhalentijdschrift ERWASEENS besloot een laagdrempelige corona-special te publiceren.

‘De klassieke verhalen in dit mini-magazine zijn zorgvuldig geselecteerd vanwege hun paralellen met de moeilijke tijd waarin we nu leven. Zo mag koning Midas zijn dochter niet meer knuffelen omdat ze anders in goud zal veranderen!’ Schrever vervolgt: ‘Het tweede verhaal gaat over een dapper muisje dat iets goeds doet voor een ander, ook al heeft ze het zelf ook niet makkelijk.’ De aanvullende tips en puzzels zijn in overleg met een deskundige op het gebied van kinderen en
welzijn samengesteld.

Gratis download

Schrever besluit: ‘we hopen dat dit gratis boekje ouders handvatten geeft om met hun kinderen te praten over het corona-virus en de gevolgen ervan voor ons dagelijks leven.’ Wij zijn helden is gratis te downloaden

Lees ook

Thuisleven op Social Media

Je kunt Thuisleven ook vinden op FacebookTwitterInstagramPinterestYoutubeTikTokBloglovin en LinkedIn. Helemaal leuk als je ons ook gaat volgen…

Praat jij wel samen over de gevolgen?

Miranda

Miranda is de eigenaar van Thuisleven, getrouwd met Tom en samen hebben ze vijf prachtige kinderen: Daan, Vera, Tim, Iris en Evi. Ze is een enthousiaste (amateur)kok en bakker, waarvan enkele ingrediënten uit haar onderhoudsvriendelijke moestuin komen. Ze geniet ervan om tijd door te brengen met haar gezin, of het nu is door samen naar films en series te kijken, spelletjes te spelen of samen op avontuur te gaan. Italië heeft een bijzondere betekenis voor Miranda en Tom, omdat ze daar verloofd én getrouwd zijn. Het is geen verrassing dat Miranda niet alleen haar thuisleven koestert, maar ook anderen inspireert op de toepasselijke blog: Thuisleven.com.

Dagelijkse inkopenDagelijkse inkopen

3 reacties

Geverifieerd door ExactMetrics