Strijken is niet ieders favoriete klus, maar met de juiste hulpmiddelen wordt het een stuk makkelijker – en misschien zelfs leuker. Tefal introduceert de Freemove Power, een draadloos stoomstrijkijzer dat speciaal ontworpen is voor snelheid, gemak en gebruiksplezier. Ideaal voor iedereen met een druk leven die toch graag netjes voor de dag komt.
Draadloos gemak, krachtig resultaat
De Freemove Power is binnen 30 seconden klaar voor gebruik en laadt zich automatisch op via de basis. Doordat er geen snoer in de weg zit, beweeg je soepel over je kledingstukken heen zonder dat je hoeft te stoeien met kabels. Met zijn krachtige vermogen van 2600 watt, een constante stoomafgifte van 40 g/min en een stoomboost van 220 g/min, verdwijnen kreukels in een handomdraai.
Even snel een blouse of jasje ontkreuken voordat je de deur uitgaat? Gebruik dan de verticale stoomfunctie. Hang het kledingstuk simpelweg aan een hanger en stoom de kreukels er in enkele seconden uit – zonder strijkplank.
Licht, stabiel en slim ontworpen
Met een gewicht van slechts 960 gram ligt het strijkijzer licht in de hand, wat vooral prettig is bij langere strijksessies. De krasbestendige keramische zoolplaat glijdt soepel over elke stof en het ingebouwde antidruppelsysteem voorkomt vervelende watervlekken. De horizontale basis zorgt voor stabiliteit als je het strijkijzer even neerzet, en dankzij de vergrendeling verplaats je het apparaat veilig.
Zelfs aan de opslag is gedacht: de snoeropberging is netjes verwerkt in de basis, zodat het apparaat ook in de kast een opgeruimde indruk maakt.
Handige tip: lees ook eens onze artikelen over wasgoed sorteren of ontdek het geheim achter het mysterie van de verdwijnende sokken. Zo houd je je wasroutine overzichtelijk én efficiënt.
Slim oplaadsysteem
De Freemove Power werkt met een slim oplaadprincipe: het strijkijzer is in 30 seconden opgewarmd en blijft daarna 35 seconden strijkklaar. Zodra het lampje knippert, plaats je het terug op de basis. Binnen 11 seconden is het apparaat opnieuw volledig opgeladen. Ideaal, want precies in die tijd leg je een kledingstuk recht of draai je het om – zonder dat je tijd verliest.
Informatie
Consumentenadviesprijs Freemove Power: € 89,99. Verkrijgbaar via geselecteerde retailers en via tefal.nl.
Win een Tefal Freemove Power!
Thuisleven mag één Tefal Freemove Power stoomstrijkijzer verloten onder de deelnemers, met een waarde van € 89,99.
Deelnemen aan de winactie is heel eenvoudig. Laat onder dit artikel én onder twee willekeurige andere artikelen op Thuisleven.com een reactie achter.
De winactie liep tot en met zondag 2 november 2025.

Ideaal en een fijn strijkijzer is het halve werk. En de was niet te droog laten worden scheelt ook een hoop werk! .
Ik vind alles vervelend om te strijken, daarom ben ik blij dat mijn man het doet. En die mag zeker dit mooie TEFAL FREEMOVE POWER winnen
Een dekbedovtrek is lastig strijken, daarom geweldige prijs
Dekbedovertrekken zijn echt een ramp.
Ik ben echt de eerste die dit zegt: overhemden!
Ik vind een blouse het vervelendste om te strijken. Ik doe heel graag mee, want voor mij zou dit echt een uitkomst zijn.
Geweldig zeker voor de werkkleding elke dag weer tiptop de deur uit .
elke week zoveel blouses ho fijn nooit meer vast aan de draad .
hemden zijn zo moeilijk om te strijken! Wat fijn dat jullie dit organiseren! Echt een leuke prijs ❤️ Ik doe met veel plezier mee
Ha strijken! Zo weinig mogelijk omdat ik veel uithang op de waslijn. Helaas blijven er genoeg kledingstukken over die daarna nog niet draagbaar zijn. Blouses en overhemden bijvoorbeeld, maar die zijn ook het lastigste vind ik. Dus die strijk ik dan wel maar gedoe. Maar het kan dus veel simpeler zie ik nu. Ik ben nu al fan van deze Tefal Freemove! Dus ik waag heel graag een gokje!
Het vervelendste om te strijken de jurkjes van mijn dochtertje, met een onhandige strijkijzer met draad waar ik altijd ruzie mee heb .
Jaa heel graag wat zou ik deze goed kunnen gebruiken met die berg was
Het dekbed vind ik niet fijn om te strijken. Veel te groot een 2 persoons. En daarom doe ik het ook niet. Dan maar kreukels in het dekbedovertrek. Ik heb al genoeg strijkgoed.
Overhemden strijken, daar bak ik echt niets van.
Superleuke actie, ik maak heel graag kans
Overhemden. Moeilijk om alles glad te krijgen
De meeste mensen zeggen denk ik overhemden. In eerste instantie dacht ik daar ook aan, maar wat ik echt een crime vind, zijn die cargobroeken met zakken halverwege de pijp.
Een kreukelige jurk, HELLUP!
Overhemden strijken is voor mij een ramp helaas, krijg deze maar niet ‘de baas’
Overhemden strijk ik niet graag. Maar ik ben wel trots op het resultaat Met dit strijkijzer zal het me makkelijker afgaan
De hemden van mijn man zijn echt niet tof om te strijken.
Deze zou echt de max zijn om mee te nemen op reis.
Wat handig zeg, wist niet dat het bestond. Ik doe graag mee, ik ben dol op strijken maar heb wel altijd ruzie met het snoer.
Ah, die vraag triggeren bij elke strijker Als ik het moet kiezen: overhemden met veel knopen en manchetten zijn echt een nachtmerrie. Vooral die smalle delen bij de kraag en manchetten, het voelt alsof je een puzzel oplost met een gloeiende plank.
nooit meer een te kort snoer, dat scheelt echt!
Die van mij heeft het loodje gelegd, dus ik doe graag mee. Wat handig dat deze draadloos is. Dat helpt zeer zeker bij het vereenvoudigen van dit toch wel vervelende klusje. Dank voor het organiseren.
Mijn kostuums voor mijn entertainmentbureau zijn altijd lastig om te strijken maar de overhemden van mijn vriend zijn nog erger.
Overhemden vind ik het vervelendste om tecstrijken.
Strijken met de vouwen naar voren. Ik wordt hier helemaal zen van.
Ik vind blousjes met een extra plooi op de rug echt k met p om te strijken.
een strijkijzer heb ik niet in huis dus ik loot graag mee
fijn om struiken weer leuk te vinden
ik ben niet van het strijken dus met deze zou het wel fijner worden
Om het nare werk – strijken – minder verschrikkelijk te maken!
Wat een handig apparaat, ook nog eens supermakkelijk om mee op reis te nemen, even vlug wat weg strijken, al hoop ik dan wel dat mijn man zijn overhemden thuis laat want daar heb en blijf ik een enorme hekel aan hebben om te strijken
Gaaf! Ik vind de overhemden van mijn man irritant om te strijken
Een blouse met heel veel plooitjes. Zo moeilijk om dit mooi gelijkmatig te krijgen zonder “valse vouw”.
Zo’n prachtige jurk met overal roezeltjes pffff!
Een dekbed overtrek is altijd zo’n klus. Mijn puberzoon is aan het leren hoe hij moet strijken. Dit stoere strijkijzer zou een mooi cadeau voor hem zijn.
Overhemden. Mijn vriend strijkt ze gelukkig meestal zelf, dus ik gun hem dit superhandige strijkijzer
Mijn vriendin’s blazer… maar eigenlijk is het net zo’n gedoe als m’n schoonmoeder overtuigen dat ze gelijk heeft
kan slecht overhemden strijken met dit apparaat kan iedereen het wil hem graag winnen
Super, ik maak graag kans!
Een overhemd vind ik erg lastig om te strijken , zou geweldig zijn om dit strijkijzer te winnen, Groetjes Anneliese
Overhemden vind ik echt het ergste om te strijken…blll
het vervelendste zijn de ballonmouwen van blouses, desondanks blijf ik heel veel strijken
Tweepersoonsdekbedhoezen, een ware crime.
De overhemden van mijn man en zoon. Gelukkig dragen ze deze niet altijd, want ik vind het verschrikkelijk!
Fijn dat de verticale stoomfunctie er bij de Tefal freemove power uit komt i.p.v. bij mijn oren! Ik heb zo’n hekel aan strijken van alles, maar zonder snoer lijkt het me echt een verademing.
Dit klinkt echt als een strijkijzer dat het huishouden net even makkelijker (en stiekem ook leuker) maakt! Strijken is hier in huis niet bepaald favoriet, maar met een draadloos model zoals de Tefal Freemove Power zou dat zomaar kunnen veranderen. Geen geklungel meer met snoeren en eindelijk de vrijheid om soepel over alles heen te gaan.
Het kledingstuk dat ik het vervelendst vind om te strijken? Overhemdblouses, zonder twijfel. Vooral bij de mouwen en de kraag verlies ik altijd geduld en tijd, is het net strak, en dan toch weer een vouw erbij. De verticale stoomfunctie klinkt dan ook als een droomoplossing. Even snel een blouse opfrissen zonder strijkplank? Ideaal!
Ik doe graag mee en duim mee voor een toekomst met minder gekreukel en meer gemak ✨
Hoeslakens strijken is een gevecht!
Ik heb echt een hekel aan de overhemden, en dan heb ik er meestal toch wel tussen de 4 en 6 stuks in de was.
Sommige kledingstukken zijn moeilijk netjes te strijken, bijvoorbeeld overhemden of plooien. Het kost tijd en moeite om het goed te krijgen, en het resultaat is soms alsnog niet perfect. Daarom kan ik wel wat hulp gebruiken, de Tefal Freemove Power zou hier meer dan welkom zijn.
Met strijken ben ik altijd in gevecht met het snoer. Zonder snoer zal het voor mij een stuk gemakkelijker te zijn om te strijken.
Met deze draadloze Tefal strijkijzer wordt strijken bijna ontspanning (ik zei bijna )
Ik zou niet goed weten wat ik vervelend vind om te strijken, ik heb namelijk nog geen strijkbout. Wel een kledingstomer maar dit is toch niet ideaal voor de overhemden van mijn vriend dus wellicht dat het hiermee beter gaat.
Overhemden vind ik vervelend om te strijken. Tegenwoordig koop ik liever strijkvrije overhemden en dat scheelt mij een hoop strijkwerk.
Alles is vervelend om te strijken, ik hoop dat het gemakkelijker en leuker word met dit apparaat
Handig zonder snoer. Ik hou niet van broeken strijken.
Mooie actie! Ik vind overhemden nog steeds lastig.
een goed strijkijzer is onmisbaar in huis! En ik weet zeker en gewis dat Tefal een heel goed merk is!
een overhemd
overhemden blijven lastig maar het ergste zijn plooien in kleding stukken
Nog nooit over gehoord maar dit lijkt me ontzettend handig!
Ik gruwel van broeken met plooien. Ik loot mee
Overhemden strijken, vreselijk
Overhemden.
Ik doe graag mee
Lijkt mij handig. Ik vind blouses en overhemden erg vervelend om te strijken
Overhemden en blouses vind ik het minst leuk. Maar met dit strijkijzer en en leuk muziekje erbij maakt strijken een stuk draaglijker ;.)
deze zou nu eens echt welkom zijn !
Zou heel fijn zijn
wat een mooie actie, ik doe mee voor mijn vriendin zodat ze altijd mijn kleren goed kan strijken want het strijkijzer dat ze nu geeft is al wat van oude en laat wat steekjes vallen
Overhemden vind ik zeer vervelend, het zijn er zo 7 per week. Daarom ben ik erg blij dat mijn man zijn eigen overhemden strijkt en zelf draag ik ze niet.
Loot graag mee, Lijkt me heel handig. Ik heb niet echt een hekel aan strijken.
Het vervelendste zijn toch wel de overhemden van mijn man, wat een ellende af en toe, maar dat word mij een stuk gemakkelijker gemaakt met deze mooie actie van Thuisleven en Tefal
Wow wat gaaf die kan ik heel goed gebruiken!
Als ik ergens een hekel aan heb is het strijken, maar met deze freemove power van Tefal zal het een stuk minder met tegenzin gaan!